آموزش استفاده نرم افزار jdownloader

با سلام به دوستان عزیز
برای دانلود راست و مستقیم و بی دردسر و بدون طی مراحل دانلود در سایت http://userscloud.com/ میتوانید از نرم افزار jdownloader استفاده کنید که اموزش تصویری در زیر قرار داده شده.

– سرعت دانلود در ایران: از این سایت با نرم افزار تست شده تا ۱ مگ اینترنت من سرعت دانلود داشت باز بستگی به سرعت و نوع اینترنت شما دارد. این سایت رایگان تا ۳ مگابایت سرعت میده.

– تعداد دانلود و محدودیت: محدودیتی در دانلود روزانه ندارد فقط یک به یک باید دانلود کنید. یعنی یک فایل دانلودش تموم نشده بعدی نمی تونید دانلود کنید.

– ولی با استفاده از نرم افزار معرفی شده میتوانید همه لینک های دانلود از این سایت رو به نرم فزار داده و استارت دانلود رو بزنید خودش مراحلی که در سایت هست طی کرده و شروع به دانلود میکند و بعد از اتمام یک فایل، فایل بعدی شروع به دانلود کرده که در نهایت تا اخرین فایل داده شده به نرم افزار دانلود خواهد کرد.

۱- برای شروع میتوانید نرم افزار رو از سایت اصلی با انتخاب سیستم عامل خود دانلود و نصب کنید. (دانلود نرم افزار)
۲- بعد از اتمام نصب و بالا اومدن نصب باید صبر کنید کلیه پلاگین های نرم افزار نصب و اماده شود.
۳- حالا میخواید یک فایلی رو دانلود کنید. صفحه دانلود سایت userscloud.com باز شد از بالا ادرس صفحه رو کپی کنید.

– بعد از کپی نرم افزار اوتومات خودش لینک رو شناسایی کرده و در نرم افزار نشون میده و تیک سبز رنگ فعال بودن فایل رو نشون خواهد داد. بعد هرچی لینک دارید یکی یکی اینجوری اضافه کنید.

– اگر نشون نداد میتوانید از گزینه Add New Link در عکس مشاهده میکنید استفاده کنید و لینک خود را کپی و در اینجا قرار داده و Addکنید تا در نرم افزار نشان داده شود.

– بعد از اتمام اضافه کردن لینک های خود میتوانید گزینه مثلث شکل بالا سمت چپ رو بزنید یا گزینه استارت همه لینک ها پایین نرم افزار گوشه سمت راست تا همه لینک های شما به صفحه دانلود انتقال داده شده و شروه به دانلود کند.
– همان طور که ملاحظه میکنید سرعت دانلود و همه مشخصات رو زده و نشون میده بزارین همین جوری باشه تا فایل های شما دانلود شه.

– باز هر گونه مشکلی داشتید در گروه تلگرامی یا شماره تماس بنده سایت در خدمت هستیم
با تشکر مهرداد دادفر